Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosoape hartie pliate V fold 160 buc / pachet, 2 straturi, 25 x 23 cm, 20 pac / bax
- Număr anunț
- DA22251045
- Autoritate contractantă
- Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,40 RON
- Valoare atribuită
- 382,40 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 08:48
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,40 RON
din 382,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro