Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Columbia cu 5% Sange de Berbec
- Număr anunț
- DA22242509
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ZAZYRO GRUP SRL (CUI RO15315929)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,20 RON
- Valoare atribuită
- 295,20 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 08:32
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295,20 RON
din 295,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro