Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role pentru scaner Panasonic

Număr anunț
DA21409119
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CRAIOVA (CUI 17015316)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780,02 RON
Valoare atribuită
780,02 RON
Data publicării
08.10.2018 11:13
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780,02 RON

din 780,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.