Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat
200g albalact unt de masa 65%
- Număr anunț
- DA22256609
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,80 RON
- Valoare atribuită
- 199,20 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2019 13:21
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,20 RON
din 211,80 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 12,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.