Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Legislatie in vederea obtinerii talonului ce insoteste autorizatia de fochist
- Număr anunț
- DA22256533
- Autoritate contractantă
- Termo Calor Confort S.A. (CUI RO27374805)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.630 RON
- Valoare atribuită
- 7.630 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 13:18
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.630 RON
din 7.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro