Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DS2800 BEHRINGER mixer/splitter audio
- Număr anunț
- DA22256153
- Autoritate contractantă
- U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475,66 RON
- Valoare atribuită
- 475,66 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 13:02
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
475,66 RON
din 475,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro