Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manopera cusut rejansa perdea
- Număr anunț
- DA22254718
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
- Furnizor / câștigător
- FEHER MARIANA II (CUI 27667856)
- Cod CPV
- 98393000-4 · Servicii de croitorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,50 RON
- Valoare atribuită
- 307,50 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 11:53
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307,50 RON
din 307,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro