Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat

MARKER PERMANENT PILOT 400, VARF TESIT, ALBASTRU/NEGRU/VERDE

Număr anunț
DA22253761
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,50 RON
Valoare atribuită
74,70 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
21.01.2019 11:09
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74,70 RON

din 76,50 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 1,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.