Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RO GR.LAVETA MICROFIBRA
- Număr anunț
- DA21425614
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28,56 RON
- Valoare atribuită
- 28,56 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 13:55
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28,56 RON
din 28,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro