Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOARFECE TAIAT VIA CU GARDA DE PROTECTIE PROFESIONALE
- Număr anunț
- DA21424539
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.298 RON
- Valoare atribuită
- 3.298 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 13:13
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.298 RON
din 3.298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro