Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA PREVENTIVA SI REVIZII LUNARE TEHNICA DE CALCUL

Număr anunț
DA22339436
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
04.02.2019 14:59
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.