Ofertă acceptată Cumpărare directă

592R/7PR Foarfeca de tabla PELICAN 350, Unior

Număr anunț
DA21415210
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,26 RON
Valoare atribuită
121,26 RON
Data publicării
08.10.2018 15:08
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,26 RON

din 121,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.