Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutitul bucatarului Fiskars Functional Form cu teaca protectoare, 20 cm, Otel inoxidabil [1014197]
- Număr anunț
- DA21414409
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39241120-0 · Cutite de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,02 RON
- Valoare atribuită
- 84,02 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:34
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,02 RON
din 84,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro