Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMPA DE SIGURANTA 3W EXIT SCHRACK
- Număr anunț
- DA22257982
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
- Cod CPV
- 31518000-0 · Lumini de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758,01 RON
- Valoare atribuită
- 758,01 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 14:28
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
758,01 RON
din 758,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro