Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEO WC PONS 24H 200ML

Număr anunț
DA22257974
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Sf Maria (CUI 4426760)
Furnizor / câștigător
ECO VASORAMI SRL (CUI RO30762491)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,32 RON
Valoare atribuită
262,32 RON
Data publicării
21.01.2019 14:28
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,32 RON

din 262,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.