Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare table scolare

Număr anunț
DA22345346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL MONTIA (CUI 29018448)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.683,11 RON
Valoare atribuită
1.683,11 RON
Data publicării
05.02.2019 12:28
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.683,11 RON

din 1.683,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.