Ofertă refuzată Cumpărare directă

Espressor super-automat PHILIPS HD8827/09, 1.8l, 1850W, 15 bar, negru

Număr anunț
DA22256018
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,57 RON
Valoare finală
1.176 RON
Data publicării
21.01.2019 12:55
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.