Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 39800000-0 Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)

Număr anunț
DA21408813
Autoritate contractantă
GRADINITA 178 (CUI 4265892)
Furnizor / câștigător
SALVIMIR EXIM SRL (CUI 11678042)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,50 RON
Valoare atribuită
325,50 RON
Data publicării
08.10.2018 11:04
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,50 RON

din 325,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.