Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET ACCESORII MOBILIER

Număr anunț
DA22341213
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
NOVOFEROSTAR SRL (CUI RO31383305)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,67 RON
Valoare atribuită
180,67 RON
Data publicării
05.02.2019 08:55
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,67 RON

din 180,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.