Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu o usa Heinner HMB-47NHA+, 47 l, Clasa

Număr anunț
DA22339098
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,51 RON
Valoare atribuită
302,51 RON
Data publicării
04.02.2019 14:40
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,51 RON

din 302,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.