Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOALA GIMNAZIALA VIISOARA

Număr anunț
DA22251182
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII VIISOARA (CUI 18022478)
Furnizor / câștigător
DACICUS SOMA SRL (CUI RO15430065)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.620 RON
Valoare atribuită
4.620 RON
Data publicării
21.01.2019 08:57
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.620 RON

din 4.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.