Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole 3 pozitii

Număr anunț
DA21418559
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,06 RON
Valoare atribuită
205,06 RON
Data publicării
09.10.2018 09:33
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,06 RON

din 205,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.