Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la pereti interiori, zugraveli cu var lavabil si reabilitare instalatii sanitar

Număr anunț
DA22314339
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
MARCAM-CONSTRUCT SRL (CUI RO20549314)
Cod CPV
45410000-4 · Lucrari de tencuire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.119,35 RON
Valoare finală
101.119,35 RON
Data publicării
30.01.2019 16:20
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.