Ofertă acceptată Cumpărare directă

EW122P G4-B SENNHEISER set wireless

Număr anunț
DA22256185
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092,99 RON
Valoare atribuită
2.092,99 RON
Data publicării
21.01.2019 13:03
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092,99 RON

din 2.092,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.