Ofertă refuzată
Cumpărare directă
METAMIZOLUM NATRIUM / Algocalmin 1g/2ml x 5f/2ml
- Număr anunț
- DA22214755
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.478 RON
- Valoare finală
- 2.724 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 12:43
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.