Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tun de caldura, 15kW, 400V, Calore C15

Număr anunț
DA21766026
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362 RON
Valoare atribuită
1.362 RON
Data publicării
16.11.2018 09:20
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362 RON

din 1.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.