Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLIZOR 125 MM 720W GA 5030R MAKITA

Număr anunț
DA21425922
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,17 RON
Valoare atribuită
209,17 RON
Data publicării
09.10.2018 14:06
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,17 RON

din 209,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.