Ofertă acceptată
Cumpărare directă
45356KS Toray Carbon Paper, TGP-H-60, 19x19cm
- Număr anunț
- DA21423907
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782 RON
- Valoare atribuită
- 782 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:48
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
782 RON
din 782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro