Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar alimente

Număr anunț
DA21423886
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGUREL (CUI 29446304)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
42923210-7 · Cantare de magazin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
09.10.2018 12:47
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.