Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii cazare Bucuresti 22-23 ianuarie

Număr anunț
DA22238638
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
SMART TRAVEL S.R.L. (CUI RO16843981)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,10 RON
Valoare finală
438,10 RON
Data publicării
17.01.2019 12:45
Data finalizării
21.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.