Ofertă acceptată
Cumpărare directă
192 MINIPOARTA FOTBAL 1.2 X 0.8 M
- Număr anunț
- DA22242055
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
- Cod CPV
- 37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.394,96 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 20:25
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 19:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.394,96 RON
din 3.394,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro