Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Racord rapid L orient. - tub Ø6; G1/8"; etans. inel "O"
- Număr anunț
- DA21421512
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- TECH-CON INDUSTRY SRL (CUI RO18886172)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95,80 RON
- Valoare atribuită
- 95,80 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 11:19
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95,80 RON
din 95,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro