Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie Argon 20L incarcata plus regulator 2 manometre

Număr anunț
DA21732311
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000,84 RON
Valoare atribuită
1.000,84 RON
Data publicării
13.11.2018 13:12
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000,84 RON

din 1.000,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.