Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Umidificator Mediwet 200 G9/16+Debitmetru Mediline
- Număr anunț
- DA21419119
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 38421110-6 · Debitmetre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346 RON
- Valoare atribuită
- 346 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:58
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
346 RON
din 346 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro