Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC cu geam termoizolant etaj 1 Consiliul Judeteah Dambovita

Număr anunț
DA21418871
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.304 RON
Valoare atribuită
20.304 RON
Data publicării
09.10.2018 09:47
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.304 RON

din 20.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.