Ofertă acceptată Cumpărare directă

usi de pvc

Număr anunț
DA21416792
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RADU PRISCU DOBROMIR (CUI 29313740)
Furnizor / câștigător
IDRIS GEVAT (CUI 10366301)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.519 RON
Valoare atribuită
4.519 RON
Data publicării
08.10.2018 21:28
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 21:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.519 RON

din 4.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.