Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEIF ANTIEFRACTIE CU CIFRU ELECTRONIC ROTTNER TOSCANA26 T05546

Număr anunț
DA21414383
Autoritate contractantă
MUZEUL ETNOGRAFIC AL TRANSILVANIEI (CUI 4847572)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642 RON
Valoare atribuită
1.642 RON
Data publicării
08.10.2018 14:33
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.642 RON

din 1.642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.