Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kirby Saci praf U6

Număr anunț
DA21771095
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
DREN COMPANY SRL (CUI 5990723)
Cod CPV
50881000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului hotelier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338 RON
Valoare atribuită
338 RON
Data publicării
16.11.2018 12:20
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338 RON

din 338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.