- Număr anunț
- DA22242640
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 08:41
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro