Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detector multigaz MicroClipXL

Număr anunț
DA22343794
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
38431100-6 · Detectoare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.457,05 RON
Valoare atribuită
12.457,05 RON
Data publicării
05.02.2019 11:08
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.457,05 RON

din 12.457,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.