Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 67,2% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere a sistemului de monitorizare video la obiectivele de protectie
- Număr anunț
- DA21715560
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- SMART GENERATION VIDEO RO SRL (CUI RO31390884)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.922 RON
- Valoare atribuită
- 3.250 RON 67,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 11:40
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.250 RON
din 9.922 RON estimat
67,2%
Adjudecat la 32,8% din estimat · economie 6.672 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.