Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii de asistenta in domeniul achizitiilor

Număr anunț
DA22166511
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
LICITATII & ACHIZITII SRL (CUI 38431671)
Cod CPV
75112100-5 · Servicii administrative privind proiectele de dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare finală
120.000 RON
Data publicării
27.12.2018 09:54
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.