Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica pentru programul de contabilitate bugetara ALL IN ALL-Nivel B10
- Număr anunț
- DA22253677
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUICA (CUI 3796810)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.496 RON
- Valoare atribuită
- 17.496 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 11:05
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.496 RON
din 17.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro