Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unt de masa 200g

Număr anunț
DA22346641
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,60 RON
Valoare atribuită
261,60 RON
Data publicării
05.02.2019 13:35
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,60 RON

din 261,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.