Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a autoturismelor

Număr anunț
DA22346001
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
Furnizor / câștigător
LELUŢIU AUTO RALLY SRL (CUI 35240375)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.205,44 RON
Valoare atribuită
5.205,44 RON
Data publicării
05.02.2019 13:02
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.205,44 RON

din 5.205,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.