Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de elagaj a arborilor de pe domeniul public al municipiului Rm. Sarat

Număr anunț
DA22345202
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
D & D VIVAI PLANTE SRL (CUI 18330745)
Cod CPV
77211500-7 · Servicii de elagaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.945 RON
Valoare atribuită
54.945 RON
Data publicării
05.02.2019 12:21
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.945 RON

din 54.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.