Ofertă acceptată Cumpărare directă

becuri economice 18W

Număr anunț
DA21737336
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,30 RON
Valoare atribuită
393,30 RON
Data publicării
13.11.2018 20:21
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
18.11.2018 17:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,30 RON

din 393,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.