Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificat iluminat exterior, inlocuit becuri

Număr anunț
DA22343112
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV UNIVERSITAR PITESTI (CUI 5897633)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI RO11331727)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,61 RON
Valoare atribuită
248,61 RON
Data publicării
05.02.2019 10:33
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,61 RON

din 248,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.