Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPALAT INTERIOR-EXTERIOR AUTOVEHICUL DUBA

Număr anunț
DA22336578
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
ADI & CRIS TOP BUSINESS SRL (CUI 31790392)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
04.02.2019 12:22
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.