Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURG SDS PLUS 4 MUCHII 12X400 752776
- Număr anunț
- DA21423147
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75,30 RON
- Valoare atribuită
- 75,30 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:17
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75,30 RON
din 75,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro